Start    Aktualności   Historia   Archiwum   Gwiazdy Arlekinady    Jury   Media o nas    Facebook   Kontakt

III Ogólnopolski Festiwal Małych Form Teatralnych "Arlekinada"

 

W sobotę, 14 marca o godz. 18.00, w Teatrze Miejskim wystąpi Janusz Radek.

Obdarzony niezwykłym, wręcz zjawiskowym głosem o czterooktawowej skali i ciepłej barwie artysta zaprezentuje swój autorski recital "Dom za miastem".
Jest to recital wyjątkowy, gdyż zadebiutował w nim jako autor muzyki oraz niektórych tekstów. W trakcie tego muzycznego spektaklu, Radek, oprócz własnych tekstów wykorzystał także wiersze Haliny Poświatowskiej i Roberta Kasprzyckiego. Poprzez piosenki opowiada o poszukiwaniu szczęścia, którego symbolem wydaje się być tytułowy dom za miastem.
"Dom za miastem" to przede wszystkim swoboda muzykowania, zmiany konwencji i mieszanie gatunków pozwalające na znakomite kreacje wokalne. Artysta nie pozwala się zaszufladkować, sięga po różne gatunki muzyki, poszukuje nowych brzmień, nowej stylistyki i interpretacji. Swoistym znakiem rozpoznawczym uczynił różnorodność. Na program składają się, zarówno dynamiczne piosenki, jak i nastrojowe ballady. Nie zabraknie pastiszu i eksperymentów wokalnych, do których Janusz Radek przyzwyczaił już swoich wielbicieli. Artysta stworzył materiał muzyczny pozwalający zaprezentować swoje imponujące walory głosowe, a także bawić się dźwiękami.
Perfekcyjne wykonawstwo, ale przede wszystkim niezwykła osobowość i sceniczny temperament potwierdzają opinię, że artysta jest jednym z najlepszych i najbardziej charyzmatycznych wokalistów w kraju.


Wokaliście towarzyszyć będzie zespół w składzie:
-    Paweł Piątek - instrumenty klawiszowe,
-    Dariusz Bafeltowski - gitary,
-    Andrzej Rajski - perkusja, instrumenty perkusyjne,
-    Marek Buchowicz - kontrabas, gitary.

Bilety w cenie 35 zł

organizatorzy: sponsor:

WWW.ARLEKINADA.INOWROCLAW.INFO.PL