Start    Aktualności   Historia   Archiwum   Gwiazdy Arlekinady    Jury   Media o nas    Facebook   Kontakt

III Ogólnopolski Festiwal Małych Form Teatralnych "Arlekinada"

 

26 października ukazał się najnowszy, autorski album Janusza Radka pt. "Dziękuję za miłość".
Autorski album Janusza Radka zatytułowany "Dziękuję za miłość" prezentuje swobodę muzykowania i różnorodność. A przy tym pozwala na znakomite kreacje wokalne. Artysta debiutuje jako kompozytor i autor tekstów. Inspiracją stały się także wiersze Haliny Poświatowskiej. Producentem muzycznym albumu i autorem nowoczesnych brzmieniowo aranżacji jest Mateusz Pospieszalski.

Januszowi towarzyszy zespół w składzie: Paweł Piatek - instrumenty klawiszowe, Adam Rajski - perkusja, Darek Bafeltowski - gitara, Marek Buchowicz - gitara basowa

Janusz Radek
Zdobywca wielu nagród, z których najważniejsze to Grand Prix, nagroda publiczności i nagroda dziennikarzy XXIV Przeglądu Piosenki Aktorskiej Wrocław 2003. Jego debiutancki album "Królowa Nocy" w miesiąc po premierze otrzymał miano Złotej Płyty. W październiku 2004 ukazała się druga płyta pt. "Serwus madonna", którą nominowano do nagrody Fryderyk 2004. Zagrał kilka ważnych ról w spektaklach muzycznych: Judasz w Jesus Christ Superstar, Kaspar Beil w Opowieściach Jedenastu Katów i Berlińska Rewia Kabaretowa, Puk w Śnie nocy letniej, Śpiewak Wędrowny w Operze za trzy grosze. Uczestniczył w wielu prestiżowych projektach muzycznych i koncertach: Kombinat - z zespołem Republika, Ogrody Jozafata Jana Kantego Pawluśkiewicza, Anioły Europy. Uroczystość wejścia Polski do Unii Europejskiej, Oratoria Świętokrzyska Golgota, Tu Es Petrus i Psałterz wrześniowy Piotra Rubika i Zbigniewa Książka.

organizatorzy: sponsor:

WWW.ARLEKINADA.INOWROCLAW.INFO.PL